Strategisch & overtuigend adviseren
25nov.09:0017:00Strategisch & overtuigend adviserenDaadwerkelijke invloed met uw advies
Informatie
Het adviesrecht is een van de meest wezenlijke bevoegdheden van de ondernemingsraad. U probeert immers met uw advies invloed te hebben op belangrijke besluiten van uw bestuurder. Helaas gaat in
Informatie
Het adviesrecht is een van de meest wezenlijke bevoegdheden van de ondernemingsraad. U probeert immers met uw advies invloed te hebben op belangrijke besluiten van uw bestuurder. Helaas gaat in het in de praktijk niet altijd even makkelijk. Middels uw advies wilt u afspraken maken waarmee u opkomt voor de belangen van uw collega’s en bijdraagt aan het verbeteren van de organisatie. Het advies(traject) is een belangrijk middel om dit te realiseren en in de praktijk is dit helaas niet altijd makkelijk.
Een advies waaruit blijkt dat u het eens bent met uw bestuurder ziet er bijvoorbeeld anders uit dan een advies dat u wilt gebruiken om uw kansen bij de rechter te vergroten. Een advies waarmee u vooral gemaakte afspraken wilt vastleggen of een advies waarmee u uw achterban wilt overtuigen dat u het uiterste eruit heeft gehaald, zijn elk weer anders.
In de online cursus ‘Overtuigend en strategisch adviseren’ leert u alles over het adviseren. Wat werkt in de praktijk en wat niet? Welke invloed momenten zijn er tijdens het adviseren? U leert het effect van het onderhandelen voor het moment van adviseren en het maken van de juiste afspraken.
U ontmoet meteen andere OR leden waarmee u kennis en ervaring kunt uitwisselen en bouwt u meteen aan uw netwerk (handig voor later).
more
Tijd
(Donderdag) 09:00 - 17:00
Recente berichten
Archieven
- september 2021
- februari 2021
- december 2020
- november 2020
- oktober 2020
- september 2020
- augustus 2020
- juli 2020
- juni 2020
- mei 2020
- april 2020
- maart 2020
- juli 2019
- mei 2019
- april 2019
- maart 2019
- februari 2019
- januari 2019
- december 2018
- juni 2018
- mei 2018
- april 2018
- februari 2018
- januari 2018
- december 2017
- september 2017
- juni 2017
- maart 2017
- december 2016
- oktober 2016
- augustus 2015
Categorieën
- Bedankt
- Corona en de ondernemingsraad
- Events
- Maatschappelijke discussies
- Ondernemingsraad als team
- Ondernemingsraad en adviseren
- Ondernemingsraad en arbeidsvoorwaarden
- Ondernemingsraad en cao
- Ondernemingsraad en cursus
- Ondernemingsraad en de achterban
- Ondernemingsraad en de bestuurder
- Ondernemingsraad Reorganisatie Fusie en Overname
- Werkwijze ondernemingsraad